Altın Küre Ödül töreninde şıklıkları ile göz kamaştırdılar! Jennifer Lopez rakiplerini gölgede bıraktı

Hollywood grevlerinden bu yana ilk kez düzenlenen Altın Küre Ödül töreni Beverly Hilton’da yıldız isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Birbirinden şık kıyafet giyen ünlü isimler kırmızı halıda adeta göz kamaştırdı. Törende pembe elbisesiyle boy gösteren Jennifer Lopez, pembe gül detaylıelbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

2024 Altın Küre Ödül töreninin en şık yıldızları;

Rosamund Pike

Hunter Schafer: Hunger Games basın turundaki muhteşem giysileriyle tanınan Hunter Schafer, Altın Küre için özel yapılmış pembemsi bir Prada elbisesiyle karşımıza çıktı.

Natasha Lyonne: Natasha Lyonne, 2023 Bahar/Yaz podyumundan bir Schiaparelli tasarımı giydi.

Dua Lipa

Da’Vine Joy Randolph: Da’Vine Joy Randolph, Alexander Payne’in komedi-draması The Holdovers’daki rolü ile kadın yardımcı oyuncu dalında ilk Altın Küre ödülünü kazandı.

Jennifer Aniston: Jennifer Aniston, kırmızı halıya yeni bir saç modeli ile adım attı.Ünlü oyuncu, siyah straplez elbisesi, etek kısmındaki desenli boncuk detayları ile sade ve zarif bir görünüm sergiledi.

Greta Lee: Greta Lee özel tasarım olan elbisesi, göze çok hoş görünüyordu.

Taylor Swift: Taylor Swift, parlak gümüş elbiseleriyle tanınmıştı, ancak törende Yeşil metalik elbisesiyle alışılmış tarzının dışına çıktı.

Natalie Portman: Natalie Portman’ın güzelliği klasik bir tabloya benzetilir. Ünlü oyuncu parlak boncuklu elbisesi ile adeta göz kamaştırıyor.

Oprah Winfrey

Julia Garner: Julia Garner,tercih ettiği kıyafetle resmen parladı ve iki adet askıya benzeyen düşük kesimli elbisesiyle, kırmızı halıda boy gösterdi.

Ayo Edebiri

Julianne Moore

Carey Mulligan

Jennifer Lopez : Dünyaca ünlü şarkıcı 2024 Golden Globes kırmızı halısında şıklığı ile dikkat çekti. Yıldız şarkıcı pembe elbisesiyle rakiplerini geride bıraktı.

Margot Robbie : Güzel oyuncu geceye Barbie stiliyle damga vurdu.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir