Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ile Mutlu Evliliğinin Bittiği İddialarına Karşı Sessizliğini Bozdu!

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak 2015 yılında büyük bir aşkla nikah masasına oturmuşlardı. Sosyal medyayı aktif kullanan çiftin uzun süredir paylaşım yapmamaları ve birlikte görüntülenmemeleri sebebiyle ayrılacakları iddiaları ortaya atıldı. Geçtiğimiz aylarda Bülent Şakrak bu konuya ‘Öyle bir şey yok’ diyerek son noktayı koymuştu. Ayrılık iddiaları tekrar gündeme geldi. 

Bu sefer Ceyda Düvenci sessizliğini koruyamadı. Sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak rol aldıkları “Aşkın Kanunu” dizisinin setinde tanışıp büyük bir aşk yaşamaya başlamışlardı.

Sanat dünyasının örnek gösterilen çiftlerinden biri olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak 2015 yılında Kaz Dağları’nda nikah masasına oturdular.

Aşklarını sık sık sosyal medya hesaplarından gözler önüne seren ikilinin Okan Ali adından bir de oğulları var.

Mutlu bir evlilikleri olan çiftin uzun süredir birlikte görüntülenmemeleri ve sosyal medyadan birlikte kare paylaşmamaları geçtiğimiz aylarda ayrılacakları iddialarının çıkmasına sebep oldu.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Bülent Şakrak, “Öyle bir şey yok. Instagram’da fotoğraf paylaşmıyoruz diye boşanma söylentisi çıkar mı? Hey şey yolunda, çok şükür mutluyuz” demişti.

6 aydır “Maviye Sürgün” adlı dizinin çekimleri nedeniyle Selimiye’de bulunan Bülent Şakrak mutlu aile pozu yayınlayarak iddiaya son noktayı koymuştu.

Bülent Şakrak’ın yaptığı açıklamalar dikkate alınmamış olsa gerek. Aradan 4 ay geçmesine rağmen aynı iddialar tekrar gündeme geldi.

Ceyda Düvenci aynı konu bir kez daha gündeme gelince sosyal medya hesabından sessizliğini bozdu.

Ünlü oyuncu bu vesileyle pazar günü kutlayacağı doğum günü kapsamında da tıpkı kendi kızı gibi Serebral palsi hastalığı olan çocuklar için bağış kampanyası başlattığını duyurdu.

“Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün yine saçma sapan haberler çıkmış…” diyerek konuya açıklık getirdi.

Hemen minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok… Hani düşündüğünüz gibi durumlar söz konusu bile değil… Ağzıma bile almak istemediğim durumlar…

Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz ama şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün zor zar zor geliyor, çok yorgun oluyor… Çok yoğun bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası ama aslında gören de görüyor…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir