Hazal Kaya, kızı Süreyya Leyla’nın ilk fotoğrafını paylaştı!

Tüm Türkiye’yi yasa boğan depremlerin ardından yaraların sarılması için binlerce kişi yardım ekiplerine gönüllü olarak katılmış, ünlülerde yardım ekiplerine katılarak yardımda bulunmaya başlamıştı. Bunlardan biri de doğumuna günler kalan Hazal Kaya olmuştu. Ünlü sanatçı, bulunduğu yerden bir video çekerek yardım çağrısında bulunmuştu.

HAMİLE HALİYLE EKİPLERE KATILDI

Kızı Leyla’yı kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, her şeyi bir kenara bırakıp depremzedeler için yardım ekiplerine gönüllü olarak katılmıştı. Kaya, paylaştığı videoda; “Çok kötü bir süreçten geçiyoruz. Yardımlarınız çok önemli. AHBAP’a desteklerinizi bekliyoruz” diyerek yardım istemişti.

MUTLU HABER

Doğumuna günler kala yardım ekiplerinin içinde yer alan Hazal Kaya’dan mutlu haber, 12 Şubat’ta gelmişti. Oyuncu, Süreyya Leyla ismini verdiği kızını sabah saatlerinde dünyaya getirmişti.

SÜREYYA LEYLA’DAN İLK FOTOĞRAF

Fikret Ali (3) adında bir de oğulları bulunan Hazal Kaya-Ali Atay çiftinden güzel oyuncu; tüm bunların ardından bebeğiyle ilk fotoğrafını yayınladı.

Hastane odasında yeni doğan kızına sarıldığı bir kareyi sosyal medya hesabından siyah-beyaz filtreyle paylaşan ünlü isim, gönderisinde tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

“ÇOK İSTEDİĞİM BİR İSİMDİ”

Öte yandan ikinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Kaya, daha önce verdiği bir röportajda kızlarına verecekleri ismi ve nedenini şu sözlerle açıklamıştı:

İki isim olacak, Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de hep ‘büyüklerim dedelerin ismi mi?’ falan dediler ama biz böyle eski isim seviyoruz aslında. Biz baby shower yapmıyoruz. İsteyen istediğini yapsın. Ben böyle kutlamalar, organizasyonlar falan hele böyle son dönemlerde Fikret’te kalabalıktan boğulmuştum. O zaman nasıl hissedersem öyle yaparım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir