‘Dilek Taşı’nda Figen gerçek ailesiyle yüzleşti! Yer yerinden oynadı

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol aldığı Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Dilek Taşı’, yeni bölümü ile ekranlara geldi.

15 Kasım Çarşamba günü yayınlanan ‘Dilek Taşı’ dizisinin 10’uncu bölümünde; Rona’ların yıllardır herkesten gizlediği sırrı sonunda ortaya çıkınca köşkte yer yerinden oynar.

‘DİLEK TAŞI’ SON BÖLÜM

Figen, Aras Rona’nın kızı olduğunu öğrenince hem Rona’larla hem de Ömer ve Asuman’la geçmiş ile ilgili hesaplaşır. Aras, Figen’in kızı olması ile ilgili ne yapacak?

“FİGEN SENİN KIZIN!” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FİGEN EVİ TERK ETTİ!

Figen, kaldıramadığı bu gerçek karşısında evi terk eder. Asuman ve Ömer, Figen’in evi terk ettiğini anlayınca Mustafa’dan yardım ister. Macide tüm bu yaşananların üzerine Figen ve ailesini köşkten kovmaya çalışır.

SEVDA, FİGEN’İN KARDEŞİ OLDUĞUNU KABULLENEMEDİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ömer ve ailesi bu durum karşısında ne yapacak? Ömer kızlarını da alıp köşkten gidecek mi? Mustafa ise kazanmaya çalıştığı özgürlüğü ve kanıtlamaya çalıştığı suçsuzluğu için atıldığı tehlikeli yolda Harun Bey ile ilgili gerçeklere ulaşmaya çalışır.

GÖZYAŞARI SEL OLDU! / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SEVDA’NIN PLANI NE?

Sevda, Figen’in kardeşi olduğunu hazmedemeden eve çağırdığı gizemli misafirler ile tüm köşkü şaşırtır. Sevda’nın planı ne? Çağırdığı gizemli konuklar kim?

FİGEN, MUSTAFA’NIN KOLLARINA SIĞINDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Suçsuz yere hapse atılan Kenan özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Figen kendi ailesini mi seçecek yoksa yıllardır kendisinden saklanan sırları affetmeyerek kendisine yeni bir yol mu çizecek?

FİGEN’İN KİMLİK KARMAŞASI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Dilek Taşı’, yeni bölümleriyle çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…

“SİZİ BABAM OLARAK ASLA KABUL ETMEYECEĞİM” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir