Honor Choice Earbuds X5, yakında piyasaya sürülecek

HTech, Hindistan pazarında yakında yeni Honor markalı ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, bölgede Honor X9b akıllı telefonunu ve Honor Choice Saati’ni tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdi ise yeni bir listeleme, Honor Choice Kulaklık X5‘in de yakında piyasaya sürüleceğini ortaya koydu.

Honor X9b akıllı telefonunun Hindistan’da 15 Şubat’ta piyasaya sürüleceği hatırlanacak. Şirket, bu hafta daha önce anti-düşme ekran özelliğini de tanıttı. Tanıtımın hemen ardından bir duyumcunun sızdırdığı bilgiye göre, akıllı telefon Honor X9b ile birlikte ülkeye gelecek. Ancak, Honor Choice Kulaklık X5‘in de bu iki cihaza katılacağı görülüyor.

Honor Choice Earbuds X5, yakında piyasaya sürülecek

Honor Choice Kulaklık X5, daha önce Hindistan’da piyasaya sürüleceği duyurulan gerçekten kablosuz bir kulaklık çifti. Bir sızıntıda, perakende kutusunun paketlemesi ortaya çıktı ve en son görünüm Amazon’da oldu. E-ticaret platformundaki açılış sayfası, TWS kulaklıkları “Ekstrayı Aç” sloganıyla listeliyor. Ayrıca kulaklıkların “Yakında Gelecek” bir Amazon Özel ürünü olacağını belirtiyor.

Honor Choice Kulaklık X5 daha önce Çin pazarında piyasaya sürülmüştü, bu da bize özellikleri hakkında fikir veriyor. Choice Kulaklık X5, 10mm ses sürücüleri ve ENC ile birlikte 30 desibele kadar ANC için çift mikrofon özelliklerine sahip. AAC ve SBC ses kodeklerini destekliyor, düşük gecikmeli oyunlar ve Bluetooth 5.3 desteği sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir